- Windsurf
- Kitesurf
- SUP
- Wingsurf
- Neopren
- Kajak
- Solbriller
- Sommer Gear
- Kontakt os
- VINTER VARER
ÅRETS STØRSTE UDSALG – ALT ER NEDSAT
2.600kr. 1.599kr.
Det ultimative indenfor high-performance våddragter kommer nu med det super strækbare E6 neopren fra RipCurl. Med et massivt stræk og en smooth pasform, som holder alt det kolde vande ude af dragten, giver dig en af de bedste møder med en neoprendragt. Uanset hvilke udfordringer du sætter dragten for, klarer E-Bomb opgaven.
Designet med 100% E6 Thermoplex Neoprene, E6 stress punkts tapet syninger og et zip free entery system får du et af markedets mest strækbare og letteste våddragter.
Nyd det, det er en oplevelse!
Specifikationer:
For at give den bedste oplevelse bruger vi og vore partnere teknologier som cookies, der gemmer og/eller giver adgang til information. Med samtykke til anvendelse af disse teknologier får vi og vore partner mulighed for at behandle persondata såsom browseradfærd eller unikke ID på dette websted. Omvendt vil intet samtykke eller tilbagekaldt samtykke påvirke bestemte funktioner.
Klik herunder for samtykke til ovenstående eller vælge delvist samtykke. Dine valg vil kun blive anvendt på dette websted. Du kan ændre dine indstillinger når som helst, herunder også tilbagekalde dit samtykke, ved at bruge knapperne i Cookie Politikken, eller ved at klikke på 'Administrer indstillinger' knappen i bunden af skærmen.